Witaj na początku Twojej językowej przygody!

Jestem Michał i uczę innych jak uczyć się jęzków obcych.

Język polski 🇵🇱 wyniosłem z domu, podstawy angielskiego 🇺🇸 poznałem w szkole, ale nie wystarczyło to aby w nim mówić…

…natomiast hiszpańskiego 🇪🇸, niemieckiego 🇩🇪, rosyjskiego 🇷🇺, portugalskiego 🇵🇹, francuskiego 🇫🇷 i indonezyjskiego 🇮🇩 nauczyłem się w 100% sam, w stopniu który pozwala mi pracować z tymi językami.

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak Ty (tak, Ty!) też możesz nauczyć się DOWOLNEGO języka, czytaj dalej. Poświęć mi 3 minuty (tyle zajmuje przeczytanie całej tej podstrony). Zobaczysz, że dzięki temu spojrzysz na naukę języków obcych w nowym świetle.

W tym czasie rozprawimy się z mitami na temat nauki języków, poznasz opinie na temat mojego ebooka, a także powiem Ci co otrzymasz jako prezent oraz jaką daję Ci gwarancję. Czas start, do dzieła! ⏳

 

⬇️⬇️⬇️

 

Na początek rozprawmy się z kilkoma mitami:

 

⛔️ MIT #1: Michał, udało Ci się nauczyć tych języków, bo masz talent!

Zupełnie nie! Moje pierwsze próby samodzielnej nauki były skrajnie nieskuteczne. Na szczęście udało mi się znaleźć wiele badań i strategii poliglotów, dzięki którym poznałem narzędzia skutecznej nauki – to właśnie nimi dzielę się z Tobą w tym ebooku.

 

⛔️ MIT #2: Nauczyłeś się tych jęzków, bo mieszkałeś w krajach, w których się ich używa!

To również nie tak. Wprawdzie szukałem okazji, żeby wyjechać i zastosować wiedzę w praktyce, ale 98% mojej nauki przebiegało w domu, w skrajnie jednojęzycznym środowisku.

 

⛔️ MIT #3: No dobra, ale ja już jestem za stary/a na naukę języków!

Znowu muszę się nie zgodzić. Badania i praktyka pokazują, że języków można uczyć się w KAŻDYM wieku. Ja sam zacząłem samodzielną naukę języków w wieku 18 lat! Powiem więcej: jako dorosła, świadoma osoba możesz nawet mieć pewną przewagę nad dziećmi! Oczywiście one też uczą się świetnie – głównie dzięki temu, że nie boją się popełniać błędów!

 

⛔️ MIT #4: Pewnie musiałeś uczyć się minimum 4 godziny dziennie! Nie mam na to czasu…

Jak przekonasz się w tym ebooku, duża ilość czasu nie jest konieczna. Kluczowa jest regularność. Nawet ucząc się 15 minut dziennie możesz robić duże postępy… pod warunkiem, że wykorzystasz ten czas w odpowiedni sposób 😉

 

⛔️ MIT #5: Dla mnie to nie zadziała, bo w szkole nie udało mi się nauczyć angielskiego.

Przykro mi, że publiczna edukacja Cię zawiodła. Moje doświadczenia są takie same… To jak uczy się nas języków obcych w szkołach jest nieskuteczne. W moim ebooku dowiesz się dlaczego tak jest i jak możesz samemu nauczyć się tego czego w szkole nie dałeś rady.

 

⬇️⬇️⬇️

 

Skoro już pozbyliśmy się tych mitów, zobaczmy co znajdziesz w moim ebooku. Ten ebook pomoże Ci:

 

🌍 zaplanować naukę od A do Z,

🌍 wybrać skuteczne i naukowo sprawdzone metody nauki,

🌍 zaprojektować swój dzień, tak aby nauka była przyjemna i wymagała jak najmniej wysiłku,

🌍 dostosować techniki do swojego poziomu zaawansowania, zainteresowań oraz preferencji,

🌍 odnaleźć motywację do nauki,

🌍 podnieść skuteczność swojej nauki…inaczej niż ucząc się,

🌍 przezwyciężyć barierę językową,

🌍 rozkoszować się nauką!

 

Chcesz już zacząć naukę? Śmiało!

>>> Kliknij tutaj aby przejść do sklepu. <<<

 

Chcesz poznać opinie tych, którzy już przeczytali? Śmiało, zobacz poniższe recenzje zanim dołączysz do grona zadowolonych czytelników:

 

⭐⭐⭐⭐⭐

„Autor ebooka w bardzo przystępny i momentami dość humorystyczny sposób opisuje, jak należy się uczyć i jak się nie uczyć, by ostatecznie nauczyć się języka obcego. Niby banał, a jednak nie do końca! Mnie ta lektura tak wciągnęła, że pochłonęłam ją w mgnieniu oka.”

Źródło: wycieczkomania.pl

 

⭐⭐⭐⭐⭐

„Lektura została napisana w taki sposób, by już od samego początku można było czerpać z niej same przydatne informacje. W związku z tym autor zadbał także o dodanie listy słowników online + aplikacji, które są przez niego polecane. To doskonała okazja do tego, by od razu możnabyło skorzystać z tych rekomendacji. Nie ma potrzeby tracenia czasu na poszukiwanie konkretnych nazw we własnym zakresie. (…) Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce uczyć się języków.”

Źródło: pojedztam.pl

 

 

Przeczytanie tego ebooka zajmuje między 120 a 180 minut.

Oznacza to, że w trakcie jednego wieczoru zdobędziesz wiedzę, którą gromadziłem przez ponad 10 lat nauki i nauczania języków obcych. Znajdziesz tam też wyniki badań nad skutecznością nauki jakie prowadziłem w trakcie studiów.

 

Chcesz zobaczyć co dokładnie znajdziesz w tym ebooku?

Nie ma sprawy, oto spis treści:

 

Ale to jeszcze nie koniec! Przygotowałem dla Ciebie 2 bonusy i 2 gwarancje. Dzięki temu efektywniej wdrożysz wiedzę zawartą w ebooku.

 

🎁 BONUS NR 1 🎁

 

Kiedy kupisz tę e-książkę, jako prezent otrzymasz pakiet Kart Pracy, które pozwolą Ci od razu zastosować wiedzę w praktyce. Od samego czytania książki nie staniesz się poliglotą, dlatego tak ważnym jest aby od razu zacząć stosować tę wiedzę.

Językowe Karty Pracy to plik dzięki, który sprawia, że wreszcie przejdziesz od teorii do praktyki. Wielu czytelników stwierdziło, że to właśnie dzięki nim wreszcie zabrali się do nauki.  Te 9 językowych kart pracy o wartości 49.99 zł dorzucam teraz w gratisie!

Ilekroć w tekście znajdziesz ikonę długopisu, oznacza to, że temu fragmentowi odpowiada jedna z Kart Pracy.

 

Ale to nie wszystko!

 

🎁 BONUS NR 2 🎁

 

Jako prezent dorzucam 30-minutową konsultację! Dzięki temu zadasz mi wszelkie nurtujące Cię pytania, a ja pomogę Ci zaprojektować Twój spersonalizowany system nauki. Koszt takiej konsultacji to 150zł, po zakupie ebooka otrzymasz ją za darmo!

 

Teraz czas na gwarancje…

 

💯 GWARANCJA NR 1 💯

 

Nie kupujemy mieszkania przed zajrzeniem do środka… najpierw chcemy zajrzeć w każdy kąt, a najlepiej byłoby wynająć mieszkanie na 2 tygodnie „na próbę”, prawda?

Chciałbym, żeby decyzja o zakupie mojego ebooka była tak samo dobrze przemyślana. Dlatego daję Ci Gwarancję 100% Satysfakcji:

🤝 Jeżeli kupisz mój ebook i uznasz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań – otrzymasz 100% zwrot kosztów, bez żadnych pytań ani dociekiwań. 🤝

Czekaj, to jeszcze nie wszystko!

 

💯 GWARANCJA NR 2 💯

 

Jest to specjalna gwarancja, którą dodałem dopiero po roku od publikacji ebooka, zainspirowany wieloma zadowolonymi klientami. Nazywam ją Gwarancją Rozpoczęcia Nauki.

🤝 Jeżeli (mimo przeczytania mojej książki) nie zaczniesz uczyć się języków w ciągu 7 dni od przeczytania ostatniej strony, otrzymasz 100% zwrot kosztów oraz 30-minutową konsultację o wartości 150zł. 🤝

Jak widzisz, niczym nie ryzykujesz, a wręcz masz pewność, że specjalista w dziedzinie skutecznej nauki języków obcych zrobi wszystko, aby pomóc Ci zrealizować Twój cel.

 

⬇️⬇️⬇️

 

Podsumujmy wszystko co otrzymasz, kiedy kupisz mój ebook:

 

pigułkę wiedzy poligloty zdobywaną przez 11 lat praktyki w uczeniu się i nauczaniu języków obcych = wartość 69,99zł,

Językowe Karty Pracy, które ułatwią Ci zastosowanie wiedzy w praktyce = wartość 49,99zł,

30-minutowa konsultacja z poliglotą, w trakcie której zaplanujesz swoją naukę i zadasz nurtujące Cię pytania = wartość 150zł,

Gwarancja 100% Satysfakcji lub pełen zwrot kosztów,

Gwarancję Rozpoczęcia Nauki języków obcych w 7 dni od przeczytania książki lub zwrot kosztów i dodatkowa konsultacja w ramach rekompensaty.

 

…wszystko to w cenie 69.99zł (oszczędzasz 199,98zł!)

 

Nie czekaj, zrewolucjonizuj swoje podejście do nauki języków już teraz!

>>> Kliknij tutaj aby przejść do sklepu! <<<

 

 

E-book „SKUTECZNA NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH DLA KAŻDEGO” to pozycja obowiązkowa dla Ciebie, jeżeli chcesz uczyć się języków obcych. Nieważne, czy uważasz się za „językowe beztalencie”, czy po prostu chcesz usprawnić swoją naukę – znajdziesz tu dużo rzetelnej wiedzy i praktycznych porad.

Zagadnienia opisane w tej e-książce oparte są na badaniach z zakresu neurobiologii i psychologii oraz mojej wieloletniej praktyce w w nauce i nauczaniu języków obcych. Mimo naukowego podejścia język użyty w książce jest zrozumiały nawet dla ucznia szkoły podstawowej (sprawdzone eksperymentalnie!).

 

‼️ Uwaga: jeśli Twoja sytuacja finansowa nie pozwala na zakup tej książki, napisz do mnie. Istnieje możliwość skorzystania ze sponsoringu przeznaczonego dla osób w trudnej sytuacji materialnej.

 

>>> Kliknij tutaj aby przejść do sklepu! <<<

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA
W JEDEN WIECZÓR!

Zaplanuj i zacznij naukę języka już dzisiaj

❌ bez wkuwania regułek
❌ bez zbędnej gramatyki
❌ bez tracenia czasuza mniej niż cena dwóch pizzy!.x

…za mniej niż cena dwóch pizzy!

Więcej informacji poniżej.

Nauka języków nauka języka
Cena standardowa: 269,98zł
Cena promocyjna: 69,99zł

ZACZNIJ NAUKĘ JĘZYKA
W JEDEN WIECZÓR!

 

Zaplanuj i zacznij naukę języka już dzisiaj

❌ bez wkuwania regułek
❌ bez zbędnej gramatyki
❌ bez tracenia czasu

…za mniej niż cena dwóch pizzy!

.

Uwaga: Liczba e-booków w obniżonej cenie jest ograniczona!

 

Podsumowując: biorę pakiet e-book bonusy (Karty Pracy i 30-minutową konsultację) z gwarancją zwrotu pieniędzy i w promocyjnej cenie: 69,99zł (zamiast 269,98zł!)

Kup e-book

⭐⭐⭐⭐⭐ Dołącz do 117 zadowolonych klientów

 

Ten e-book pomoże Ci:


🌍
zaplanować naukę od A do Z,

🌍 nauczyć się dowolnego języka dzięki skutecznym i naukowo sprawdzonym metodom nauki,

🌍 zaprojektować Twój dzień, tak aby nauka była przyjemna i nie wymagała wysiłku,

🌍 ułatwić sobie naukę dzięki dostosowaniu metod nauki do Twojego poziomu zaawansowania, zainteresowań oraz preferencji,

🌍 zmotywować się nauki,

🌍 podnieść skuteczność swojej nauki…inaczej niż ucząc się,

🌍 pokonać barierę językową raz na zawsze,

🌍 rozkoszować się każdą chwilą nauki!

 

Witaj na początku Twojej językowej przygody!

 

Jestem Michał i uczę innych jak uczyć się języków obcych.

Język polski 🇵🇱 wyniosłem z domu, podstawy angielskiego 🇺🇸 poznałem w szkole, ale nie wystarczyło to aby w nim mówić…

…natomiast hiszpańskiego 🇪🇸, niemieckiego 🇩🇪, rosyjskiego 🇷🇺, portugalskiego 🇵🇹, francuskiego 🇫🇷 i indonezyjskiego 🇮🇩 nauczyłem się w 100% sam, w stopniu który pozwala mi pracować z tymi językami.

 

 

Jeśli chcesz wiedzieć jak Ty (tak, Ty!) też możesz nauczyć się DOWOLNEGO języka, czytaj dalej.

Poświęć mi 3 minuty (tyle zajmuje przeczytanie całej tej podstrony). Zobaczysz, że dzięki temu spojrzysz na naukę języków obcych w nowym świetle.

W tym czasie rozprawimy się z mitami na temat nauki języków, poznasz opinie na temat mojego e-booka, a także powiem Ci, co otrzymasz jako prezent oraz jaką daję Ci gwarancję. Czas start, do dzieła! ⏳

 

Na początek rozprawmy się z kilkoma mitami:

 

⛔️ MIT #1: Michał, udało Ci się nauczyć tych języków, bo masz talent!

Zupełnie nie! Moje pierwsze próby samodzielnej nauki były skrajnie nieskuteczne. Na szczęście udało mi się znaleźć wiele badań i strategii poliglotów, dzięki którym poznałem narzędzia skutecznej nauki – to właśnie nimi dzielę się z Tobą w tym e-booku.

 

⛔️ MIT #2: Nauczyłeś się tych języków, bo mieszkałeś w krajach, w których się ich używa!

To również nie tak. Wprawdzie szukałem okazji, żeby wyjechać i zastosować wiedzę w praktyce, ale 98% mojej nauki przebiegało w domu, w skrajnie jednojęzycznym środowisku.

 

⛔️ MIT #3: No dobra, ale ja już jestem za stary/a na naukę języków!

Znowu muszę się nie zgodzić. Badania i praktyka pokazują, że języków można uczyć się w KAŻDYM wieku. Ja sam zacząłem samodzielną naukę języków w wieku 18 lat! Powiem więcej: jako dorosła, świadoma osoba możesz nawet mieć pewną przewagę nad dziećmi! Oczywiście one też uczą się świetnie – głównie dzięki temu, że nie boją się popełniać błędów!

 

⛔️ MIT #4: Pewnie musiałeś uczyć się minimum 4 godziny dziennie! Nie mam na to czasu…

Jak przekonasz się w tym e-booku, duża ilość czasu nie jest konieczna. Kluczowa jest regularność. Nawet ucząc się 15 minut dziennie możesz robić duże postępy… pod warunkiem, że wykorzystasz ten czas w odpowiedni sposób 😉

 

⛔️ MIT #5: Dla mnie to nie zadziała, bo w szkole nie udało mi się nauczyć angielskiego.

Przykro mi, że publiczna edukacja Cię zawiodła. Moje doświadczenia są takie same… To, jak uczy się nas języków obcych w szkołach, jest nieskuteczne. W moim e-booku dowiesz się, dlaczego tak jest i jak możesz samemu nauczyć się tego czego w szkole nie dałeś rady.

 

Chcesz już zacząć naukę? Śmiało!

Kup e-book

 

Chcesz poznać opinie tych, którzy już przeczytali? Śmiało, zobacz poniższe recenzje, zanim dołączysz do grona zadowolonych czytelników:

 

⭐⭐⭐⭐⭐

„Autor e-booka w bardzo przystępny i momentami dość humorystyczny sposób opisuje, jak należy się uczyć i jak się nie uczyć, by ostatecznie nauczyć się języka obcego. Niby banał, a jednak nie do końca! Mnie ta lektura tak wciągnęła, że pochłonęłam ją w mgnieniu oka.”

Źródło: wycieczkomania.pl

 

⭐⭐⭐⭐⭐

„Lektura została napisana w taki sposób, by już od samego początku można było czerpać z niej same przydatne informacje. W związku z tym autor zadbał także o dodanie listy słowników online + aplikacji, które są przez niego polecane. To doskonała okazja do tego, by od razu można było skorzystać z tych rekomendacji. Nie ma potrzeby tracenia czasu na poszukiwanie konkretnych nazw we własnym zakresie. (…) Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce uczyć się języków.”

Źródło: pojedztam.pl

 

 

Przeczytanie tego e-booka zajmuje między 120 a 180 minut.

Oznacza to, że w trakcie jednego wieczoru zdobędziesz wiedzę, którą gromadziłem przez ponad 10 lat nauki i nauczania języków obcych. Znajdziesz tam też wyniki badań nad skutecznością nauki, które prowadziłem.

 

Czas na naukę? Do dzieła!

Kup e-book

 

Chcesz zobaczyć, co dokładnie znajdziesz w tym e-booku?

Nie ma sprawy, oto spis treści:

 

 

Ale to jeszcze nie koniec! Przygotowałem dla Ciebie 2 bonusy i 2 gwarancje. Dzięki temu efektywniej wdrożysz wiedzę zawartą w e-booku.

 

🎁 BONUS NR 1 🎁

 

Kiedy kupisz tę e-książkę, jako prezent otrzymasz pakiet Kart Pracy, które pozwolą Ci od razu zastosować wiedzę w praktyce. Od samego czytania książki nie staniesz się poliglotą, dlatego tak ważnym jest aby od razu zacząć stosować tę wiedzę.

Językowe Karty Pracy to plik dzięki, który sprawia, że wreszcie przejdziesz od teorii do praktyki. Wielu czytelników stwierdziło, że to właśnie dzięki nim wreszcie zabrali się do nauki.  Te 9 językowych kart pracy o wartości 49.99 zł dorzucam teraz w gratisie!

Ilekroć w tekście znajdziesz ikonę długopisu, oznacza to, że temu fragmentowi odpowiada jedna z Kart Pracy.

 

 

Ale to nie wszystko!

 

🎁 BONUS NR 2 🎁

 

Jako prezent dorzucam 30-minutową konsultację! Dzięki temu zadasz mi wszelkie nurtujące Cię pytania, a ja pomogę Ci zaprojektować Twój spersonalizowany system nauki. Koszt takiej konsultacji to 150zł, po zakupie e-booka otrzymasz ją za darmo!

 

Teraz czas na gwarancje…

 

💯 GWARANCJA NR 1 💯

 

Nie kupujemy mieszkania przed zajrzeniem do środka… najpierw chcemy zajrzeć w każdy kąt, a najlepiej byłoby wynająć mieszkanie na 2 tygodnie „na próbę”, prawda?

Chciałbym, żeby decyzja o zakupie mojego e-booka była tak samo dobrze przemyślana. Dlatego daję Ci Gwarancję 100% Satysfakcji:

🤝 Jeżeli kupisz mój e-book i uznasz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań – otrzymasz 100% zwrot kosztów, bez żadnych pytań ani dociekiwań. 🤝

Czekaj, to jeszcze nie wszystko!

 

💯 GWARANCJA NR 2 💯

 

Jest to specjalna gwarancja, którą dodałem dopiero po roku od publikacji e-booka, zainspirowany wieloma zadowolonymi klientami. Nazywam ją Gwarancją Rozpoczęcia Nauki.

🤝 Jeżeli (mimo przeczytania mojej książki) nie zaczniesz uczyć się języków w ciągu 7 dni od przeczytania ostatniej strony, otrzymasz 100% zwrot kosztów oraz 30-minutową konsultację o wartości 150zł. 🤝

Jak widzisz, niczym nie ryzykujesz, a wręcz masz pewność, że specjalista w dziedzinie skutecznej nauki języków obcych zrobi wszystko, aby pomóc Ci zrealizować Twój cel.

 

Chcesz już zacząć naukę? Śmiało!

Kup e-book

 

Podsumujmy wszystko, co otrzymasz, kiedy kupisz mój e-book:

 

pigułkę wiedzy poligloty zdobywaną przez 11 lat praktyki w uczeniu się i nauczaniu języków obcych = wartość 69,99zł,

Językowe Karty Pracy, które ułatwią Ci zastosowanie wiedzy w praktyce = wartość 49,99zł,

30-minutowa konsultacja z poliglotą, w trakcie której zaplanujesz swoją naukę i zadasz nurtujące Cię pytania = wartość 150zł,

Gwarancja 100% Satysfakcji lub pełen zwrot kosztów,

Gwarancję Rozpoczęcia Nauki języków obcych w 7 dni od przeczytania książki lub zwrot kosztów i dodatkowa konsultacja w ramach rekompensaty.

 

…wszystko to w cenie 69.99zł (oszczędzasz 199,98zł!)

 

Nie czekaj, zaplanuj i zacznij naukę języków już teraz!

Kup e-book

 

 

‼️ Uwaga: jeśli Twoja sytuacja finansowa nie pozwala na zakup tej książki, napisz do mnie. Istnieje możliwość skorzystania ze sponsoringu przeznaczonego dla osób w trudnej sytuacji materialnej.

.